Меню Закрити

Наказ Про затвердження рішення педагогічної ради

н-з про затвердження рішення педради

УКРАЇНА
ДОВГОВІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ –
ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»
ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

15 грудня 2020 року                                      с.Довговоля                               № 238

Про затвердження рішення педагогічної ради

Затвердити рішення педагогічної ради 15 грудня 2020 року протокол №3 , а саме:
1. Про створення безпечного середовища в навчальному закладі
1.1. Усім працівникам Довговільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»:
1.1.1. Суворо дотримуватися вимог Законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», підвищити контроль за дотриманням правил техніки безпеки і безпечної поведінки учнів в умовах дії карантинних обмежень.
1.1.2. Постійно проводити спільно з відповідними органами внутрішніх справ роз’яснювальну роботу, бесіди, заходи з учнями 1-11-х класів, їх батьками з профілактики захворювань та дитячого травматизму, про дотримання правил безпеки при поводженні неповнолітніх із вибухонебезпечними предметами, тематичні заняття з питань профілактики отруєнь грибами, дикими рослинами.
1.2. Завідуючому господарством:
1.2.1. Постійно забезпечувати необхідні засоби для підтримки санітарно-гігієнічного режиму в школі.
1.2.2. Щоденно перевіряти стан усіх систем життєзабезпечення будівлі закладу.
1.3. Заступнику директора Репетусі М.В. здійснювати адміністративно-громадський контроль за виконанням умов забезпечення охорони праці, техніки безпеки під час освітнього процесу в закладі.
1.4. Заступнику директора з виховної роботи Петрик К.А. разом з класними керівниками 1-11-х класів організовувати зустрічі з фахівцями-лікарями, пожежниками, працівниками поліції.
1.5. Класним керівникам 1-11-х класів:
1.5.1. Щоденно нагадувати учням Правила дорожнього руху та Правила безпечної поведінки на вулицях.
1.5.2. Постійно проводити профілактичні бесіди з правил поведінки та техніки під час уроків, на перервах та у побуті.
1.5.3. Під час організації та проведення екскурсій, відвідувань театрів тощо проводити інструктаж з техніки безпеки серед учнів з оформленням відповідних документів.
1.5.4. Вчасно інформувати про випадки травматизму адміністрацію НВК з оформлення відповідних документів.
1.6. Черговим вчителям:
1.6.1. Забезпечити дотримання безпеки життєдіяльності учнів на перервах у приміщенні та на території навчального закладу, у їдальні.
1.6.2. Вчасно інформувати про випадки травматизму адміністрацію НВК.
1.7. Учителям фізичної культури, хореографії, трудового навчання, фізики, інформатики, біології, хімії проводити інструктажі з обліком у спеціальних журналах згідно з вимог.
1.8. Педагогічним працівникам неухильно забезпечувати виконання заходів щодо попередження проявів булінгу в освітньому процесі.
2. Про використання діяльнісного підходу у роботі класного керівника
2.1. Класним керівникам забезпечити:
2.1.1. розумне співвідношення між інформаційними формами впливу на учнів і залученням їх до різних видів діяльності;
2.1.2. використання різноманітних форм і методів виховного впливу, які б відповідали віку учнів, спонукали їх до активності, ініціативи та самостійності під час підготовки та проведення виховних заходів;
2.1.3. підвищення емоційності виховних заходів;
2.1.4. подолання авторитарного стилю у ставленні педагогів до учнів.
2.2. Практичному психологу здійснювати діагностику та корекційну роботу з формування ключових компетентностей учнів.
2.3. Соціальному педагогу активізувати співпрацю педагогічного колективу з органами учнівського та батьківського самоврядування щодо формування в дітей та молоді духовності, моральної культури, толерантної поведінки, уміння жити в громадському суспільстві.
2.4. Методичному об’єднанню класних керівників розробити методичний буклет «Використання інноваційних педагогічних технологій у роботі з класним колективом ».
3. Про затвердження Орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників Довговільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» у 2021 році
3.1. Схвалити Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників Довговільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» на 2021 рік.
3.2. Орієнтовний план оприлюднити на інформаційному стенді закладу освіти та на його вебсайті протягом двох робочих днів з дня його затвердження педагогічною радою, але не пізніше 25 грудня 2020 року.
3.3. Педагогічним працівникам рекомендувати самостійно у довільній формі облікувати власні результати підвищення кваліфікації з метою уникнення непорозумінь.
3.4. Методичній раді розробити рекомендації щодо створення індивідуальної траєкторії підвищення кваліфікації педагогічним працівником.
До 30.12.2020 року
3.5. Визначити процедуру подання педагогічними працівниками своїх пропозицій до орієнтовного плану підвищення кваліфікації в письмовій формі протягом вересня поточного року.
4. Про визнання підвищення кваліфікації педагогічними працівниками
4.1. Визнати підвищення кваліфікації заступнику директора з навчально-виховної роботи Репетусі М.В. з напрямку «Розвиток управлінської компетентності» обсягом 3 години на підставі Сертифіката про підвищення кваліфікації № РН 40/20 від 12.11.2020р., виданого громадською організацією «Асоціація педагогів Володимиреччини»
4.2. Визнати підвищення кваліфікації заступнику директора з виховної роботи Петрик К.А. з напрямку «Розвиток управлінської компетентності» обсягом 3 години на підставі Сертифіката про підвищення кваліфікації № РН 43/20 від 12.11.2020р., виданого громадською організацією «Асоціація педагогів Володимиреччини»
4.3. Визнати підвищення кваліфікації вчителю природознавства і хімії Олещук Катерині Олександрівні з напрямку «ІКТ. Предметне навчання» обсягом 2 години на підставі Свідоцтва про підвищення кваліфікації №В88-831105 від 10.11.2020 року, виданого ТОВ «На Урок».
4.4. Відповідальній особі з обліку підвищення кваліфікації педагогічними працівниками внести в реєстр результати визнання.
5. Про організацію освітнього процесу в умовах посилення карантинних обмежень з 08 по 24 січня 2020 року.
5.1. З 8 січня по 24 січня заборонити здобувачам дошкільної та загальної середньої освіти відвідувати Довговільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
5.2. Внести зміни у структуру 2020-2021 навчального року:
5.2.1. оголосити зимові канікули з 25 грудня 2020 року по 15 січня 2021 року;
5.2.2. завершити другий семестр 4 червня 2021 року.
5.3. Організувати з 18 січня по 22 січня освітній процес у дистанційному форматі за допомогою платформи ZOOM, Google Meet.

В.о.директора НВК                                                         Людмила ШАРАБАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *