Меню Закрити

Всеукраїнський урок доброти у Довговільському НВК

«Ми відповідаємо за тих, кого приручили» – ця відома цитата Антуана де-Сент Екзюпері з книги «Маленький принц стала своєрідним моральним орієнтиром у вихованні гуманного ставлення до тварин. Знати, любити й охороняти природу – обов’язок кожного. Виховуючи в собі любов до тварин, ми цим виховуємо в собі любов до ближнього.

4 жовтня відзначають Всесвітній день захисту тварин.  Цьогоріч класні колективи Довговільського НВК долучилися до ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин ​присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Упродовж тижня були проведені тематичні години спілкування на тему гуманного та відповідального ставлення до тварин. На заняттях учні охоче ділилися цікавими і зворушливими історіями про своїх домашніх улюбленців, дізналися про неймовірні героїчні вчинки тварин. А також ще раз згадали про особливості догляду за тваринами, вчилися як “слухати” прохання братів наших менших,  пригадали правила поведінки з безпритульними собаками та котами.

Метою таких уроків доброти звернути увагу дітей на актуальні проблеми бездомних тварин, сьогодні ми все частіше чуємо про випадки жорстокого поводження з чотирилапими досить поширені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *