Меню Закрити

21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне життя, за право жити у власній державі триває боротьба на Сході нашої країни.
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.
Учні Довговільського НВК долучилися до відзначення Міжнародного дня миру. Було проведено класні години на тему «Я обираю МИР». Зокрема учні 8-Б класу виготовили інформаційний стенд «Голуб миру», де на долоньках написали свої побажання миру та злагоди. А також учні взяли участь в акції «Ми за мир» та відобразили своє бачення миру у своїх малюнках на асфальті.

Довідка:
Міжнародний день миру був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року.
7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.
Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *