Меню Закрити

Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів

B-PRO_LOGO
 
Робимо школу кращою!
Вітаємо!
Важливі новини від МОН — з 29 квітня 2020 року набув чинності новий Наказ №574 “Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій“. Відповідно, Наказ №704, який регулював питання оснащення навчальних кабінетів, наразі втратив чинність.
Важливі новини від МОН
Що змінилося?
Новий Наказ містить оновлені вимоги Міністерства до оформлення шкільних кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики та STEM-лабораторій, а також — рекомендований перелік навчального обладнання й техніки.

Детальніше ознайомитися з текстом Наказу та завантажити актуальний перелік навчальних засобів можна нижче.

Ознайомитись з переліком
Але ми вирішили полегшити вам це завдання!
Щоб зекономити ваш час і допомогти зорієнтуватися в нових товарах для обладнання кабінетів, методисти B-Pro розробили зручну пропозицію (див. прикріплені до листа вкладення).

Всі необхідні за новими вимогами навчальні засоби — в одному excel-документі, одразу з лінками на картку товару, ціною та рекомендованою кількістю обладнання на клас!

Цікаво дізнатися більше про нові засоби навчання? Пропонуємо невеличку яскраву презентацію з корисними порадами по оснащенню кожного з кабінетів природничо-математичного циклу та STEM⁠-⁠лабораторії.

Якщо виникнуть будь-які запитання стосовно актуального переліку навчальних засобів, їх асортименту й необхідної кількості — телефонуйте (044) 353-33-77. Наші менеджери завжди готові прийти на допомогу та підібрати для вас найкращу індивідуальну пропозицію з урахуванням потреб навчального закладу.

Сподіваємося, ми зробили цей день для вас трішечки кращим!
Щиро ваші, співробітники компанії B-Pro.

STEM пропозиція 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *