Меню Закрити

Довговільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» працює в умовах карантину

Організовано освітній процес в умовах дистанційного навчання, забезпечено всім учням доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання сайту закладу, платформ Google (Google Диск, Google Форми, classroom), «На Урок», «Всеосвіта», месенджерів Viber, Facebook Messenger, WhatsApp. Для проведення відео уроків використано інструменти Skype. Також для контролю знань використовуються інтернет-ресурси: nauroc.com.ua, vseosvita.ua, google форми, Online Test Pad.  Учні 4А класу взяли участь в заочній олімпіаді з української мови, роботи учнів відправлені на конкурси «Здоровий спосіб життя», «Вишивана Україна».

Педагогічними працівниками реалізуються індивідуальні плани самоосвіти. Вході онлайн обміну думками було відмічено, що найбільше часу педагоги виділяють підвищенню медіа грамотності, освоєнню інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема з питання дистанційного навчання. Активно вчителі беруть участь в вебінарах з підвищення фахової компетентності на платформах Освіторія, Всеосвіта, На Урок, Прометеус, Цифрова освіта, ЕдЕра та інших. Пройдені онлайн курси «Освітні інструменти критичного мислення», «Інклюзивне навчання», «Домедична допомога» та інші. За період карантину створені блоги вчителів. Був використаний час для створення тестів, дидактичних матеріалів. Вчителями історії, інформатики було здійснено вибір підручників для 7 класу та запропоновано на розгляд педагогічної ради.

Активно ведеться підготовка до формування навчального, річного плану, планів методичної роботи та інших планів на 2020-2021 навчальний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *