Меню Закрити

КАРАНТИН – ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ!

КАРАНТИН – ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ!

ЦЕ ВІДМІННИЙ ЧАС, ЩОБ ЗАЙНЯТИСЯ САМООСВІТОЮ!

На сайті Довговільського НВК (http://dovgovolnvk.com.ua/) у розділі «Дистанційне навчання» ви можете знайти багато для себе цікавої  інформації з усіх навчальних дисциплін та провести період карантину з користю. Тому радимо щодня відвідувати сайт школи!

Також нагадуємо!Важливо утриматися від відвідування місць масового скупчення людей. Краще в цей період залишатися вдома.

Пам’ятайте про свій захист і людей навколо:

  • Часто і ретельно мийте руки з водою і милом. Щонайменше 20-30 секунд.
  • Якщо нема змоги помити руки з водою і милом, варто використовувати спиртовмісний антисептик для рук — розчин із вмістом спирту 60–80% або із 2% хлоргексидину. Антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук, обробляти руки треба щонайменше 30 секунд і особливу увагу приділити нігтям (тут накопичується найбільше бруду). За першої ж нагоди помийте руки милом і водою.
  • Не торкайтеся брудними руками очей, носа чи рота.
  • Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Уникайте тісного контакту з усіма, хто має температуру та кашель.
  • Якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та ознайомте його з попередньою історією подорожей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *