Меню Закрити

НАКАЗ Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19

УКРАЇНА
ДОВГОВІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ –
ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»
ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
НАКАЗ
 

16 березня 2020 року                         с.Довговоля                                  №
Про організаційні заходи
для запобігання поширенню
коронавірусу COVID – 19.
 

На виконання наказу МОН України № 406 від 16.03.2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19», наказу відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації № 27-аг від 16.03.2020 року «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину»
НАКАЗУЮ:

  1. Заборонити проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів та відвідування закладів освіти її здобувачами на період карантину.
  2. Призупинити прийом громадян, розглядати звернення в телефонному, електронному режимі під час карантину.
  3. Запровадити на період карантину гнучкий, дистанційний режим роботи педпрацівників НВК із застосуванням електронних комунікацій і технологій відповідно до методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 року № 359.
  4. Взяти до уваги, що упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього трудового розпорядку, педпрацівники зобов’язані:

– виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором;

– відповідати на дзвінки директора НВК;

– постійно перевіряти свої електронні пошти, сайт НВК, повідомлення у вайбер-групі й оперативно відповідати на звернення;

– виконувати інші вказівки чи розпорядження директора НВК згідно з посадовими інструкціями чи розподілом функціональних обов’язків.

  1. Педагогам НВК на період карантину:

5.1. Забезпечити виконання освітніх програм з предметів шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування НВК його здобувачами.

5.2. Забезпечити вчасне оприлюднення матеріалів, завдань для дистанційного навчання (відповідно до розкладу занять на ІІ семестр), вимог програм та критеріїв оцінювання, використання репозитарію електронних освітніх ресурсів https://disted.edu.vn.ua.

5.3. Розробити індивідуальний план організаційно-педагогічної та методичної роботи під час карантину з 16 березня по 03 квітня 2020 року та забезпечити його виконання.

5.4. Поповнити блоги, сайти, інтернет-сторінки, портфоліо матеріалами самоосвітньої методичної роботи до 03 квітня 2020 року.

  1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи на період карантину:

6.1. Забезпечити дієвий контроль за роботою педагогів в дистанційному режимі під час карантину.

6.2. У разі порушення педпрацівником без поважної причини вимог пунктів 3, 5 даного наказу подавати доповідну записку директору НВК, в якій ініціювати скасування дистанційного режиму роботи працівника на дому з наступним виходом його на робоче місце.

6.3. Забезпечити режим підвищеної готовності підсистеми навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту із положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від         14 грудня 2016 року за № 1623/29752 під час карантину.

  1. Заступнику директора з виховної роботи:

7.1. Забезпечити проведення інформування здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

  1. Завгоспу НВК на період карантину:

8.1. Забезпечити проведення профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширення коронавірусу COVID – 19;

8.2. Забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у НВК.

  1. Секретар-друкарці розмістити зміст даного наказу на сайті НВК для ознайомлення всіх працівників зі змістом наказу до 17.03.2020 року.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор НВК                                                                              К.О.Олещук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *