Меню Закрити

Володимирецькі рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на Довговільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Володимирецькі рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на Довговільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» провели урок БЖД та профорієнтаційну роботу зі школярами та інструктивну нараду з педагогами

20 лютого 2020 року рятувальники Володимирецького районного сектор та 11-ої державної пожежно-рятувальної частини провели відпрацювання документів оперативного реагування на Довговільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Рятувальники вивчили планування об’єктів навчального закладу, прилеглу територію, шляхи під’їздів та місця розташування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. В ході проведення заходу рятувальниками було проведено коригування відповідної документації.

Крім цього рятувальники з адміністрацією навчального закладу провели відпрацювання евакуації працівників та школярів з будівлі, провели інструктивну лекцію по пожежній безпеці та діям в разі виникнення пожежі, а також продемонстрували можливості спеціальної пожежно-рятувальної техніки та обладнання вогнеборців. З педагогічним колективом закладу рятувальники провели інструктивну нараду з пожежної та техногенної безпеки. Окремо з учнями старших класів працівники Служби порятунку провели профорієнтаційну роботу та розповіли про умови вступної кампанії 2020 року до вищих навчальних закладів ДСНС України.

Захід виявився не лише повчальним, а й цікавим, адже діти мали змогу ознайомитися із професією рятувальники ближче, а також задати працівникам ДСНС різноманітні запитання, які їх цікавили. В свою чергу рятувальники надавали змістовні та зрозумілі відповіді. Наприкінці заходу діти подякували рятувальникам за цікавий захід та пообіцяли суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

Муравинець А.Я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *