Меню Закрити

День Школи 2019

Вже доброю традицією  стало в Довговільському НВК проводити День школи. Цьогоріч свято проходило 20 грудня. Здавалося, все сприяло святкуванню. День видався напрочуд гарним. Сонце радувало теплом . Це особливе свято, якого немає у жодному календарі. Урочиста атмосфера в школі панувала весь день.

В цей день учні школи були в захваті від проведених для них «Уроків – сюрпризів», на яких: голова батьківського комітету  Пешко Ірина Сергіївна провела майстер-клас на тему « Я та Event», мама учениці НВК Пешко Анастасія Сергіївна провела майстер-клас «Студія краси», майстер Володимирецького  ВПТУ Волчецька Олена Якимівна провела майстер-клас по приготуванню овочів на грилі, викладач Володимирецького  ВПТУ Литвиненко Іван Павлович провів майстер-клас на тему «Декоративне оздоблення поверхонь», викладач Володимирецького  ВПТУ Портяник Віталій Юрійович провів майстер-клас на тему «Комплектування та підключення щитка електроприладів  будинку.  

    Козачата дитячого осередку  «Промінець» з нетерпінням чекали свого  головного отамана Михайла Михайловича Пікторова. Учні з радістю зустріли  і з неприхованим захопленням, цікавістю  його слухали. За  традицією в цей день перед посвятою учнів четвертих класів в козачата, вони повинні пройти випробування, тим самим показати свій козацький дух. Команди   у «Козацьких забавах»  продемонстрували свою  вправність, кмітливість та згуртованість, знання з історії . Окрім задоволення юні козачата отримали посвідчення членів козацького осередку «Промінець»  та подарунки від  свого наставника.

 Далі атмосфера ще більше наповнювалась радістю та позитивними емоціями. На часі шкільне дійство – свято Інтелекту, Гордості й Таланту – «Шкільний зорепад». До зали зійшлися батьки, учні, вчителі та гості свята. Вшанував своєю присутністю в цей день гість свята – волонтер-благодійник, керівник Благодійної фундації «Пагін милосердя» Леонід Ус.

У народі кажуть, що гарна прикмета – пройти під веселкою. Райдуга чи дуга раю – це і надія, і дороговказ, це арка, яка веде до щастя. Для нагородження під райдужною аркою прямували назустріч щасливому майбутньому здібні і талановиті, успішні і активні, наполегливі і творчі учні  і вчителі.  Нагороджувалися призери районних та обласних олімпіад,  конкурсів, призери Малої академії наук, найкращі спортсмени, учасники художньої самодіяльності, активісти школи, що своїми успіхами примножували здобутки НВК.

І за традицією нашого свята під час нагородження в концертній програмі взяли участь учителі, які підготували цікаві пісенні, хореографічні, художні номери. А ведучою свята була голова батьківського комітету  Пешко Ірина Сергіївна

  Завершився святковий день змаганнями між збірними командами вчителів та учнів.  В розпалі змагального духу всі учасники старанно виконували завдання, тим самим вели свою команду до перемоги.

   Свято «День школи» пройшло за підтримки наших незмінних щорічних спонсорів.

 Адміністрація, учителі, учні НВК щиро вдячні   приватним підприємцям  Яковецькому Івану Опанасовичу, Бортнику Анатолію Андрійовичу, Базаці Валентині Арсентіївні,  Карплюку Віктору  Григоровичу, отаману дитячого козацького товариства Володимиреччини  « Пагін» Пікторову Михайлу Михайловичу. Завдячуючи Вашій небайдужості, активній життєвій позиції , високій свідомості учні отримали справжню насолоду від свята. Міцного здоров’я й процвітання Вам , постійного зростання прибутків, миру та злагоди.

Щиро дякуємо директору Володимирецького ВПУ-29 Валерію Боровику, викладачам і майстрам Володимирецького ВПУ-29  за проведені чудові профорієнтаційні  майстер-класи, в яких взяли участь  наші  діти.

Ми висловлюємо щирі слова вдячності, глибокої поваги батькам, які ділили зі своїми дітьми радість, горе, сміх. Ваші діти є гордістю нашої школи. Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб школи.

Сподіваємося, що й надалі спіними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави.

Бажаємо всім міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння у благородній справі виховання дітей.

   З повагою адміністрація  Довговільського НВК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *