Меню Закрити

Зустріч учнів з представниками поліції

В рамках Тижня  безпеки дорожнього руху  12 листопада 2019 року відбулась зустріч учнів Довговільського НВК із представниками поліції: старшим інспектором  ювенальної  превенції капітаном поліції  Сніткою Тамарою Петрівною, старшим оперуповноваженим кримінальної поліції капітаном поліції Міськевичем Максимом Сергійовичем та старшим інспектором сектору кадрового забезпечення лейтенантом поліції Стрижоус Юлією  Іванівною.

З метою поліпшення роботи по запобіганню дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому  лейтенант поліції Стрижоус Юлія  Іванівна провела бесіду для учнів на тему: « Відображаючі засоби для  учасників дорожнього руху».

Для старшокласників була проведена роз’яснювально-профорієнтаційна   робота  щодо вступу у вищі  навчальні заклади  МВС.

Діти з захопленням  розглядали  та приміряли  засоби індивідуального захисту  та поліцейську амуніцію, серед якої були: бронежилет, каска, наручники, поліцейський  дисковий жезл, світло відбиваючий жилет.

Із задоволенням діти  посиділи за кермом  поліцейського автомобіля, поговорити в рацію та диктофон і відчули себе в ролі поліцейських.

Живе спілкування залишило позитивні емоції у школярів. Зустріч  виявилась дуже інформативною, адже вони повторили правила безпечного руху на дорозі разом  із правоохоронцями, і усвідомили наскільки важливо дотримуватись їх.  А старшокласники отримали консультацію, яка допоможе зорієнтуватись у виборі майбутньої професії, особливо якщо вона стосуватиметься забезпечення охорони та порядку в суспільстві та державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *