Меню Закрити

Наказ Про організацію та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році

Наказ

11 жовтня  2019 року                                                                             №

 

Про організацію та проведення І етапу     

 Всеукраїнських учнівських олімпіад                                                

 у 2019-2020 навчальному році

 

           На виконання наказу відділу освіти  Володимирецької районної державної адміністрації від 01.10.2019 року № 249 “ Про організацію та проведення  Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2019-2020 навчальному році” та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

  1. Провести перший етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів відповідно до графіка (додаток 1).
  2. Затвердити склад журі олімпіад для організації та проведення олімпіад, перевірки виконання завдань і підведення підсумків (додаток 2).
  3. Головам журі:

3.1. Підготувати і забезпечити секретність завдань і нерозголошення їх до початку виконання.

3.2. Завершити перевірку робіт у день виконання олімпіадних завдань.

3.3. Подати звіти про проведення олімпіад та заявку на участь команди у наступному етапі

                                                                             До 30.10.2019 року

  1. Заступнику директора з НВР Репетусі М.В. надіслати звіти про проведення олімпіад та заявку на участь команди в ІІ етапі до 04.11.2019 року.
  2. Затвердити склад апеляційної комісії І етапу олімпіад (додаток 3).
  3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Репетуху М.В..

 

 

Директор НВК            К.О.Олещук


Додаток 1

 до наказу №   від

11 жовтня  2019 року 

   Графік

      проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

№ з/п Предмет Клас Дата проведення Початок олімпіади Місце проведення
1 Математика 6 – 11 16.10 16.00 Каб. математики
2 Географія 8 – 11 17.10 16.00 Каб.географії
3 Економіка 9 – 11 17.10 16.00 Каб.географії
4 Правознавство 9 – 11 18.10 15.15 Каб.історії
5 Астрономія 10 – 11 18.10 16.00 Каб.фізики
6 Фізика 7 – 11 21.10 18.00 Каб.фізики
7 Англійська мова 8 – 11 21.10 17.00 каб.іноземних мов

 

8 Українська мова і література 7 – 11 22.10 17.00 Каб.української мови
9 Хімія 7 – 11 22.10

 

16.00 Каб.хімії
10 Інформатика 8 – 11 23.10 17.00 Каб.інформатики
11 Біологія 8 – 11 23.10 16.00 Каб. біології
12 Історія 8-11 24.10 17.00 Каб історії
13 Інформаційні технології 8-11 24.10 16.00 Каб.інформатики
14 Екологія 10 – 11 25.10 16.00 Каб.біології
15 «Юне обдарування» 4 28.10 10.00 Каб. 4А класу
16 Трудове навчання (технології) 9,

11

29.10 10.00 Майстерня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *