Меню Закрити

Пільгові категорії

Згідно рішень  Володимирецької районної ради від 21.12.2018 № 454 «Про програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2019 рік», від 21.12.2018 № 455 «Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах Володимирецького району на 2019 рік»

1. Батьківська плата за харчування учнів 5-11 класів у розмірі 100% фактичної вартості харчування дитини у розмірі 15 гривень 00 копійок.

2. Батьківська плата за харчування учнів 1-4 класів у розмірі 60 % (у міській та сільській місцевостях) та учнів 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, у розмірі 100 % від фактичної вартості харчування дитини на день у розмірі до 14 гривень 99 копійок».

3.Звільнити від плати за харчування дітей таких пільгових категорій у навчальних закладах району:

3.1 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей загиблих учасників антитерористичної операції, учасників антитерористичної операції (на період перебування їх в АТО), дітей учасників бойових дій, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб.

3.2 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

3.3 Дітей дошкільного віку та учнів  1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

3.4 Дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку з числа дітей – інвалідів та дітей з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах та класах.

3.7  Учнів  1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

4.8 Учнів 5-11 класів, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

4.9 Учнів 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з особливими освітніми потребами.

4.10 Учнів 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, з числа дітей загиблих та учасників антитерористичної операції (на час перебування їх у зоні проведення антитерористичної операції), учасників бойових дій, дітей внутрішньо переміщених осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *