Меню Закрити

Загальношкільні батьківські збори 2019

20 травня 2019 року в Довговільському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» були проведені загальношкільні батьківські збори

Медичний працівник Довговільської АЗПСМ  Пешко Т.Ю.  розповіла батькам про необхідність   проведення профілактичних щеплень  дітям  дошкільного віку, учням шкільного віку. Познайомила батьків з:
– кількістю  осіб, захворівших на сьогоднішній день в Україні;
– причинами виникнення спалахів захворювання на кір;
– відмова від щеплення, можливі наслідки;
Дала вичерпну відповідь щодо наявності вакцин та їх якості. Батьки були проінформовані про симптоми захворювання на кір, методи лікування та можливі ускладнення після захворювання. Вони мали можливість отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили.
  Медична сестра наголосила на необхідності робити щеплення відповідно до календаря щеплень для запобігання захворюваності дітей на дитячі інфекційні захворюваності.  Також директор НВК Олещук К.О. наголосила на обов’язковій організації  щеплень проти кору для дітей дошкільного віку, учнів у літній період.
  К.О.Олещук, директор НВК  розповіла про порядок  проходження обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів. Звернула увагу на те,що   класні керівники персонально будуть повідомляти батьків, або інших законних представників дітей, про мету та терміни проходження   медичних оглядів учнів
 Заступник директора з навчально-виховної роботи  М.В.Репетуха довела до відома батьків  про організоване закінчення 2018-2019 навчального року.
 Заступник директора з виховної роботи Ю.В.Гузовата  наголосила про персональну  відповідальність батьків за безпеку життя і здоров’я їх дітей. Продемонструвала відео презентацію  «Основні правила безпеки учасників освітнього процесу під час літніх канікул».
Далі директор НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ» К.О. Олещук прозвітувала про свою діяльність протягом 2018-2019 н.р. і подякувала батькам за співпрацю та конструктивний діалог.

Організоване закінчення 2018-2019 н.р.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *