Меню Закрити

«Кольоровий тиждень» у Довговільському НВК

«Кольоровий тиждень»

   З 04 лютого по 08 лютого 2019  року у Довговільському НВК проходив тиждень початкової школи під яскравою  назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили  в рамках тижня, розвивали  творчість школярів,  спостережливість, кмітливість  та креативність.

    Протягом тижня учні переконалися , що  кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити цей день  справжнім святом як для дітей, так і для дорослих

  Понеділок  у нашій шкільній родині зустріли кольорами веселки.  В цей день діти  співали, веселилися, малювали долоньками. Дізналися багато  нового та корисного про кольори. Взяли активну участь у арт-студії «Веселковий день»

   Вівторок  був  у нас червоним. Яскравим, чарівним, неповторним… Учні  взяли участь в аукціоні теплих слів та творили «Серце доброти».   Для учнів  1- 2  класів  був проведений   розважальний  конкурс «Кольоровий ерудит». Енергійні, непосидючі учні 3-4 класів взяли участь у  спортивно-розважальній грі  «Веселі перегони»

    Середа день дуже сонячний і яскравий, адже жовтий  – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Протягом дня учні  залюбки гралися, надували повітряні кульки,  фотографувалися, співали та раділи. День минув швидко і весело.

   Четвер –   зелений день. День надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже сьогодні ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим. Найкраще про це свідчить  участь  у акції «Наповнена годівничка», створення «Дерева життя» учнями 1-4 класів. Цікавою наповненою змістом була вправа «Я – дерево».

   Пятниця  «зафарбувалася»  у синій колір. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з дитячих обличь.  

Результатом  «Кольорового тижня» стали гарний настрій, дружні діти, нові знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *