Меню Закрити

Загальношкільні батьківські збори

24 січня 2019 року у Довговільському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ»
проведені загальношкільні батьківські збори.

   Перед батьками виступили старший інспектор ювенальної превенції Володимирецького ВП капітан поліції Тамара Петрівна Снітка, спеціаліст у справах дітей Володимирецької РДА Босик Микола Віталійович з інформаційно-просвітницькою бесідою щодо профілактики злочинних проявів у дитячому колективі, несення адміністративної та кримінальної відповідальності у разі вчинення протиправних дій неповнолітніми особами.
   Директор НВК Олещук Катерина Олександрівна звітувала про використання коштів за 2018 рік.  Ознайомила батьків  з розпорядження голови Володимирецької державної адміністрації від 17 грудня 2018 року №347 «Про Програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2019 рік», рішення Володимирецької районної ради від 21 грудня 2018 року «Про Програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах Володимирецького району на 2019 рік» «Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах Володимирецького району на 2019 рік, відповідно яких організовано гаряче харчування у НВК.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Репетуха Марія Володимирівна виступила з питанням «Про підсумки навчально-виховної роботи за І семестр 2018-2019 навчального року», а також ознайомила батьків з початком реєстрації до ЗНО-2019  учнів 11 класів.
   Заступник директора з виховної роботи Гузовата Юлія Василівна виступила перед батьками з питанням профілактики правопорушень у Довговільському НВК, попередження проявів булінгу в освітньому середовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *